Nature Bodrum hayallerinizi gerçekleştiriyor

Nature Bodrum hayallerinizi gerçekleştiriyor

Bodrum’un en tecrübeli çiçekçilik, dekorasyon, davet ve organizasyon şirketi Nature Bodrum, profesyonel kadrosuyla çok özel günleri unutulmaz hale getiriyor. Yapmanız gereken sadece hayallerinizi Nature Bodrum’un uzman ekibine emanet etmek.

Ege’nin incisi Bodrum’un en eski ve en tecrübeli çiçekçilik, dekorasyon, davet ve organizasyon şirketi Nature Bodrum, müşterilerinin çok özel anlarını unutulmaz kılıyor.

Mağazasında birbirinden güzel çok sayıda farklı türden canlı çiçek satışı yapan Nature Bodrum, titizlikle hazırladığı özel aranjmanları büyük yatlara, ev partilerine ve davetlere ayrı bir renk katıyor.

“Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim” sloganından kopmamak için profesyonel kadrosuyla özveriyle çalışan Nature Bodrum, davet ve organizyonların da aranan markası olmayı başarmış durumunda.

Nature Bodrum; düğünlerden ev davetlerine, firmalarının iş toplantılarından gala yemeklerine kadar birçok organizasyonu tecrübeli ekibinin sunduğu geniş ürün yelpazesiyle hayata geçiriyor.

A’dan Z’ye Hizmet

Yaratıcı çözümler üreten ve farklı alternatifler sunabilen kadrosuyla mekan seçiminden başlayarak, davet menüsü seçimi, mekan dekorasyonu, masa düzeni, çiçek tasarımı, davetli hediyeleri, masa dekorları gibi birçok hizmeti müşterilerine sunan Nature Bodrum, transfer, host&hostes temini ve
orkestra konularında da müşterilerinin taleplerini yerine getiriyor.

Nature Bodrum’u geçtiğimiz yıl devralan Derya Ballıkaya, hedeflerinin sadece Bodrum’a değil tüm Ege Bölgesi’ne hizmet vermek olduğunu söylüyor.

Bodrum’da doğan, Toronto’da otel ve restoran eğitimi alan Ballıkaya, “Ailem pansiyon ve restoran işletmeciliği yapıyordu. Dolayısıyla küçüklüğümden bu yana turizm sektörünün içindeyim. Bizim işimiz de bir hizmet sektörü ve ne kadar titiz olunması gerektiğinin farkındayım. Yıllardır bu sektöre hizmet veren, profesyonel olmakla birlikte müşterinin dilinden anlayan uzman bir kadromuz var. Bu sayede de müşterilerimizin tüm taleplerini karşılıyabiliyoruz” diyor.

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(http://sampledata.catanisthemes.com/sweetinz/wp-content/themes/sweetinz/images/default/bg-page-title.jpg); }